1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıyı oylamak istermisiniz?)
Loading...

Gider borusu açma Zeytinburnu tıkalı lavabo tuvalet açıcı tesisat servisi

Gider borusu açma Zeytinburnu tıkalı lavabo tuvalet açıcı tesisat servisi

Zeytinburnu kanal açma ekibimiz ile İstanbul’un bütün ilçelerine hizmet götürmekte ve tıkalı kanalları açmaktayız. Bunun yanı sıra su tesisatı, su kaçağı tamiri gibi hizmetlerde vermekteyiz. su tesisatçısı ve  su kaçağı tespiti konularında da verdiğimiz bu hizmet teknolojik gereçlerle sağlanmakta eski usul kır dök yap işlemine son vermektedir. Kameralı su kaçağı bulma işlemimiz ile kaçağın nerde olduğunu tespit ettikten sonra o bölgeye müdahale edilir ve kırıp dökme işlemleri en aza indirgenir. Kırmadan su kaçağı bulma firmamızın önemli özelliklerindendir, eski usul çalışan firmaların aksine işimizi kısa zamanda uygun fiyatlara ve en az zahmetle halletmekteyiz.

Firmamız İstanbul genelinde birçok ilçede su tesisatı arızalarına müdahalede bulunmuştur bu yüzden çoğu ilçenin tesisat sistemini yakından bilmektedir. Bu bilgide işin kısa sürede bitmesini ve daha sağlıklı sonuçlar vermesini sağlamaktadır. Firmamız tuvalet açma, klozetaçma, banyo açma gibi hizmetleri de vermektedir. Ayrıca musluk tamirihizmeti de bünyemizde çalışan elemanlarımız tarafından sağlanmaktadır. Ulaşım adreslerimiz ve telefon numaramızı sitemizde bulabilirsiniz.

1 thought on “Gider borusu açma Zeytinburnu tıkalı lavabo tuvalet açıcı tesisat servisi”

  1. Deniz Erdoğan dedi ki:

    Su Tesisatçısı, Su Tamiri, Kameralı Su Kaçağı, Flex Dub, Tıkanıklık Açma, Musluk Batarya Tamiri, Tuvalet Tıkanıklık, lavobo tıkanıklık

    Su Tesisatçısı | Su Tesisatçısı | Su Tesisatçısı | Su Tesisatçısı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir